Jste zde

Pronájem sanitního vozidla

Sanitní vůz - Citroën Jumper
Pro různé účely pronajímáme sanitní vozidlo vybavené dle části II. C vyhlášky ministerstva zdravotnictví ČR. Je nám jasné, že každý subjekt, sdružení nebo soukromník si tuto "záležitost", která je nákladná na provoz, nemůže dovolit. Nicméně s pronájmem je situace mnohem jednodušší a může Vás posunout za vyššími cíly, které byste třeba jinak dosahovali velice obtížně. Navíc z toho plyne další výhoda, že se o vůz nemusíte starat celoročně. Stačí si nás prostě objednat, domluvit datum a čas a mobilní ambulance slouží pro Vaše účely.
Pronájem sanitního vozidla je doplňková činnost a nejedná se o zdravotnickou asistenci zajišťovanou posádkou RZP! V případě, že požadujete zdravotnickou asistenci, nahlédněte SEM

Pro jaké účely je možné tuto nabídku využít???

  • Vlastní zdravotnická asistence
  • Cvičení a ukázky
  • Pro film, natáčení a podobné činnosti
  • Vlastní výcvik
  • Firemní akce
  • Převoz imobilních pacientů
  • Smluvní přeprava osob

Sanitní vůz - Výbava

Technické parametry vozidla

Značka a typ: Mercedes - Benz Sprinter 316
Motorizace: 2,2 CDI
Výkon: 125kW (170k)
Celkový počet míst: 4+1
Počet míst v ambulantním prostoru: 2+1(lůžko)

Další výbava: Nezávislé topení, přídavné topení, časovaný předehřev motoru, klimatizace s clima boost, ventilace/odsávání v ambulantním prostoru, elektrický hydraulický stůl s pneumatickým odpružením a tlumením nerovností při jízdě, transformátor 220V, rozvody 12/24V, osvětlení plošné i bodové, vyhřívaná/klimatizovaná zásuvka na roztoky, rozvody O2 Dräger, reflektor, výstražná světelná technika, výbava pro radiokomunikaci, vnější osvětlení.
Zdravotnické vybavení: viz. vyhláška 296/2012 Sb. + monitor, mobilní zdravotnické vybavení (batoh, kufr, fixační bag), závěsný vak pod vrtulník (dospělý)

Orientační ceník (pouze pro Váš přesnější odhad, kalkulace jsou vždy individuální)

Sanitní vůz - Citroën Jumper

Sanitní vůz - Mercedes Benz Sprinter