Jste zde

Další aktivity

Širší okruh zájmů a aktivit je bezesporu náročná práce. Pokud ovšem tato práce přináší užitek a "zralé ovoce", je přínosem, ale zároveň radostí pro ty, kteří na dané činnosti pracují.
Naše sdružení se krom těch hlavních aktivit, což je výuková a školící činnost a zdravotnické asistence, hodlá zabývat i dalšími naplňujícími činnostmi. Každá aktivita může vyhovovat někomu jinému, proto se budeme velice snažit vytvořit širokospektrální výběr těchto aktivit, aby si každý mohl vybrat to, co je mu nejbližší.

Darování krve
Dobrovolná činnost, kterou bychom rádi podporovali bezpříspěvkové dárcovství krve. Darování krve probíhá po každých 3 měsících v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích.

Nezávislé sdružování zdravotnického personálu
Sdružování profesionálních zdravotníků, záchranářů, lékařů, zdravotnických asistentů, sanitářů a dalších pracovníků z oblasti zdravotnictví.

Pronájem sanitního vozidla
Možnost pronájmu sanitního vozu pro vlastní potřeby (natáčení, cvičení, filmy, smluvní přeprava*). Pronájem sanitního vozidla nezahrnuje zdravotní péči!!! V případě zájmu o zdravotnickou službu, dozor, asistenci navštivte odkaz v hlavním menu.

Půjčování zdravotnických pomůcek a vybavení
Krátkodobé či dlouhodobé zapůjčení některých zdravotních pomůcek, výukových modelů a dalších prostředků.

Repatriace nepojištěných pacientů ze zahraničí

Zdravotnický servis